Apie Mus

Kas mes esame?

Lietuvos medinių surenkamųjų namų klasteris – PrefabLT vienija Lietuvos medinių skydinių ir modulinių namų gamintojus ir projektavimo įmones. Klasterio nariai – gerą reputaciją rinkoje turinčios įmonės užimančios lyderiaujančias pozicijas tarp kitų Lietuvos gamintojų – rinkai siūlo aukštos kokybės produktus ir paslaugas visapusiškai atitinkančius rinkos keliamus reikalavimus. PrefabLT narių veikla yra orientuota į prekių ir paslaugų eksportą – kartu sudėjus klasterio nariai eksportuoja daugiau nei 90% gaminamos produkcijos. Pagrindinės klasterio narių eksporto rinkos – Norvegija, Švedija.

Vizija

Visapusiškai atstovaudami šakos įmones ir tapdami patikimu kokybės ženklu siekiame, jog Lietuva taptų pirmaujančia medinio karkaso skydinių ir modulinių namų gamintojų šalimi Rytų Europoje.

Misija

Suvienyti, atstovauti ir viešinti Lietuvos medinio karkaso skydinių ir modulinių namų projektuotojus, gamintojus ir statytojus, sėkmingai ir svariai prisidedant prie šakos įmonių vertės augimo.

Ilgalaikė veiklos orientacija

  • PrefabLT Klasterio narių žinomumo didinimas, galimybių viešinimas Lietuvoje ir užsienyje.
  • Šakos įmonių teigiamo įvaizdžio formavimas.
  • Aktyvaus tarpusavio bendradarbiavimo ir pagalbos skatinimas.
  • Sektoriaus ir susijusių įmonių vienijimas/apjungimas.
  • Įmonių kompetencijų kėlimas, aktyvus mokymas.
  • Įmonių probleminių sričių / trūkumų identifikavimas ir koregavimas.
  • Tarptautinių statybos reikalavimų ir standartų pritaikymas Lietuvoje.
  • Lobizmas.

Klasterio kuriama pridėtinė vertė

Vidinis klientas – PrefabLT klasterio nariai ir partneriai
Išorinis klientas – PrefabLT klasterio narių klientai ir partneriai

01
Vidinis klientas

Kokybės ženklas

PrefabLT siekia kelti Lietuvos medinių surenkamųjų namų gamintojų gaminamos produkcijos kokybę, taip kuriant teigiamą Lietuvoje pagamintos produkcijos įvaizdį.

02
Vidinis klientas

Patirtis

PrefabLT klasterio nariai yra skatinami dalintis patirtimi, gerąją ir blogąją praktika, ieškoti bendrų sprendimų. Tarpusavio pagalba, atvirumas ir informacijos sklaida yra kertinės klasterio vertybės.

03
Vidinis klientas

Kompetencijos

PrefabLT nuolatos organizuoja specializuotus mokymus, seminarus klasterio nariams. Nuolatos yra ieškoma gamybos efektyvumo, darbo našumo, vadybos gerinimo sprendimų, siekiama šiuos sprendimus išbandyti ir diegti bendrai - taip mažinant kaštus.

04
Vidinis klientas

Kaštų mažinimas

PrefabLT klasteris analizuoja bendrų pirkimų poreikį ir juos įgyvendina, taip ženkliai mažinant išlaidas kurui, elektrai, tam tikroms žaliavoms, draudimui, telekomunikacijoms ir panašiai.

05
Išorinis klientas

``Vienas Langelis``

PrefabLT gali sutrumpinti potencialių tiekėjų paiešką, rekomenduojant tinkamas ir patikimas Lietuvos įmones.

06
Išorinis klientas

Informacija

PrefabLT gali suteikti visapusišką informaciją apie Lietuvos medinių surenkamųjų namų gamybos rinką, pristatyti rinkos tendencijas, naujienas.

07
Išorinis klientas

Kokybė

PrefabLT klasteris skatina kokybišką ir tarptautinius kokybės standartus atitinkančią medinių surenkamųjų namų gamybą ir statybą, tad klasterio narių gaminama produkcija taip pat turi atitikti aukščiausius kokybės standartus.

08
Išorinis klientas

Lankstumas

Dėl klasterio narių skaičiaus ir veiklos specifikos - PrefabLT gali pasiūlyti plačią ir lanksčią sprendimų ir produkcijos gamą.

90
% produkcijos

yra eksportuojama į užsienio šalis

14
Šalių klientai

džiaugiasi mūsų ekologiškais namais

65
Milijonai eurų

PrefabLT surenkamųjų namų gamintojų metinė apyvarta

110
tūkstančių m2

gyvenamo ploto per metus gali pagaminti PrefabLT įmonės

Klasterio nariai

Patikimos, patyrusios, gerą vardą rinkoje turinčios, atviros, bendradarbiaujančios, progresyvios įmonės.

Asocijuoti klasterio nariai

Patikimi klasterio narių verslo partneriai gaminantys ir tiekiantys su medine statyba susijusius produktus – surenkamųjų medinių namų gamybai naudojamus komponentus.