Rothoblaas

Kas mes esame?

Rothoblaas yra tarptautinė Italijos įmonė, įsikūrusi Alpių regione; pirmaujanti aukšto lygio technologinių sprendimų kūrėja medienos konstrukcijų srityje. Nuolat ieškanti galimybių tobulinti savo produktus ir paslaugas medinės statybos sektoriuje, šiuo metu Rothoblaas yra viena iš lyderiaujančių pasaulio kompanijų šioje srityje, besidalinanti savo patirtimi su visu pasauliu iš pačios Italijos Alpių širdies.

Rothoblaas nuolat tobulina savo technologinius sprendimus ir paslaugas, skirtas medinės statybos profesionalams: karkasinių, skydinių, modulinių namų gamintojams ir montuotojams, projektuotojams, inžinieriams, architektams ir apsaugos nuo kritimo sistemų montuotojams. Be viso to, prekės ženklas HOLZ TECHNIC, sukurtas distributoriams, tenkina ir statybinių medžiagų pardavėjų poreikius.

Stiprybės

Rothoblaas produktų kūrimo procesas vyksta įmonės viduje. Įmonė valdo visą produkto atsiradimo kelią- nuo pradinės idėjos iki sukūrimo, gamybos etapo ir patekimo į rinką. Rothoblaas projektuoja, testuoja ir nuolat tikrina savo produktų kokybę, visada griežtai laikydamasi sertifikatų reglamento.

Išskirtinumas

ROTHOBLAAS siūlo visų sričių sprendimus medinių namų gamintojams, statytojams ir projektuotojams: medinių konstrukcijų tvirtinimas, nepralaidumo orui ir vandeniui sprendimai, produktai garso izoliacijai, apsaugos nuo kritimo sistemos, medienos apdirbimo įrankiai ir įrengimai bei techninės ROTHOBLAAS inžinierių konsultacijos klientams.

ALPINE HEART, INTERNATIONAL SPIRIT!
Building solutions for professionals!