UAB „Domus Export“

Kas mes esame?

Pagrindinė mūsų kompanijos darbo kryptis yra skydinių, karkasinių bei rąstinių namų gamyba ir statyba. Šiame versle dirbame nuo 2000-ųjų metų. Visa produkcija gaminama Lietuvoje, 95% produkcijos eksportuojama į Vakarų Europos ir Skandinavijos šalis. Pagrindinis mūsų pranašumas – gera kokybė už konkurencingą kainą. Statome pagal individualius kliento pageidavimus, nuo pamatų iki raktų įteikimo.

Nuo 2010 metų pradėjome veiklą mažaaukštėje daugiabučių namų statyboje. Teikiame komercinius pasiūlymus ir bendraujame su projektų vystytojais Švedijoje ir Lietuvoje. Esame pasiruošę tiekti aukštos kokybės produktą visoje Europoje, atitinkantį naujausius ES reikalavimus namų statybai. Pagal kliento reikalavimus galime atlikti vidaus apdailos ir kitus gerbuvio kūrimo darbus.

Šiai dienai jau turime ką parodyti. Esame pagaminę ir pastatę tiek individualių gyvenamųjų namų, tiek ir  dviejų, keturių, šešių, aštuonių ir devyniolikos būtų medinius, skydinius, daugiabučius namus. Tiekiame rinkai aukštos kokybės produktus ir stengiamės, kad įmonė būtų patraukli tiek užsakovams, tiek darbuotojams bei partneriams.

Stiprybės

„Profesionalais tapome, nes dirbame darbą kuris mums yra malonus. Siekiame, kad galutiniu rezultatu liktų patenkintos abi suinteresuotos pusės. Komandą vienija bendras požiūris į statybos procesą ir bendras supratimas apie bendravimą su žmonėmis. Esame sąžiningi ir to paties tikimės iš mūsų klientų, siekiame pelno, bet ne vien pinigai yra mūsų tikslas - geras vardas svarbesnis už pinigus. Smagus ir atviras bendravimas yra neatsiejamos mūsų veiklos dalys.“ Svajūnas Sagaitis, direktorius.

Gamyba

Medinių skydininių namų gamyba ir statyba.

Greitis. Kokybė. Atvirumas.

Įgyvendinti Projektai

Keletas UAB Domus Export įgyvendintų projektų pavyzdžių.