UAB „Kegesa“

Kas mes esame?

UAB Kegesa  yra surenkamų daugiaaukščių medinių modulinių namų gamintoja. Įmonė  specializuojasi  į aukštos kokybės būsto statybą naudojant  efektyvų ir į ateitį orientuotą statybos metodą, kuris atitinka  statybos reikalavimus ir standartus Skandinavijos  rinkose.Pagrindinis UAB ‘Kegesa“ gaminamas produktas – moduliniai namai, kurių pagrindas yra medinės surenkamos konstrukcijos.

Gamyba

Kegesa projektuoja, gamina ir stato medinio karkaso modulinius namus. Pastatai surenkami iš modulių yra uždaro tipo, todėl juos galima komplektuoti: Su įmontuotais langais bei durimis; Iki 95 % užbaigtu interjeru; Su įmontuotomis į modulį inžinerinėmis sistemomis; Su įdiegta santechnika ir furnitūra; Gamykloje paruošti moduliai transportuojami į statybos aikštelę ir sumontuojami ant esamų pamatų, suformuojant naują statinį. Sunkvežimiai ir laivai naudojami transportavimui.

Stiprybės

UAB „Kegesa“ siūlo ne tik savo modulinių gaminių produkciją, bet ir paslaugas statybos aikštelėje iki objekto užbaigimo. Kegesa suteikia ilgalaikes garantijas ir vykdo pastatų priežiūrą visiems savo produktams ir statiniams garantiniu periodu. Įmonė yra susikūrusi išsamią kokybės kontrolės ir savikontrolės sistemą, kuri nuosekliai vykdoma visuose projekto stadijose. Kegesa skiria didelį dėmesį strateginei plėtrai ir novatoriškam produkto ir paslaugų tobulinimui.  Įmonė savo gamybos procese naudoja tik aukštos kokybės, ekologiškas ir saugias medžiagas, pirmenybę teikdama Lietuviškai produkcijai.

MODULINIŲ NAMŲ STATYBA

Patikimas surenkamų daugiaaukščių medinių modulinių namų gamintojas!

Įgyvendinti Projektai

Keletas UAB Kegesa įgyvendintų projektų pavyzdžių.