UAB „Massive wood construction“

Kas mes esame?

UAB MASSIVE WOOD CONSTRUCTION yra Norvegijos kapitalo įmonė gaminanti ir statanti medinius karkasinius-skydinius poilsinius namus. Įmonės vienintelis akcininkas Norvegijos įmonė MASSIVE WOOD CONSTRUCTION AS vykdo pardavimus, o dukterinė Lietuvos įmonė UAB MASSIVE WOOD CONSTRUCTION atlieka projektavimo, gamybos, statybos, projektų valdymo ir kitus statybos projektų vystymo darbus.

MASSIVE WOOD CONSTRUCTION (MWC) veiklą pradėjo 2005 m. Nuo veiklos pradžios pagaminta, pastatyta ir pilnai įrengta daugiau kaip 200 namų, kurių plotas svyruoja nuo 90 iki 250 m2. Šiuo metu pagaminama ir pastatoma vidutiniškai 40 poilsinių namų per metus. Įmonėje dirba vidutiniškai 100 darbuotojų. 

MWC yra atestuota Norvegijoje medinių namų projektavimo ir statybos įmonė atliekanti visus projekto vystymo darbus nuo architektūros projektavimo ir statybos leidimo iki vidaus apdailos, baldų montavimo bei garantinės priežiūros. Klientas turi pasirūpinti tik sklypo paruošimu, viskuo kitu pasirūpina MASSIVE WOOD CONSTRUCTION. 

Stiprybės

Įmonė ypač didelį dėmesį skiria kokybei. MWC namai projektuojami, gaminami ir statomi griežtai laikantis Norvegijos statybos standartų ir reikalavimų. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai turintys ilgametę patirtį Norvegijos poilsinių namų rinkoje.

Gamyba

Namo skydai gaminami specializuotame ceche Šiauliuose, kur atliekama pilna lauko apdaila, sumontuojami langai ir lauko durys. Pagaminti skydai kartu su komplektuojančiomis medžiagomis vilkikais transportuojami į Norvegiją kur ant iš anksto MWC paruoštų pamatų sumontuojami bei atliekama vidaus apdaila. Vidutinio 140 m2 dydžio namo gamyba trunka 1-2 savaites, o statyba su pilna apdaila ir baldų bei įrangos sumontavimu trunka 6-7 savaites. Itin trumpas statybos ir apdailos procesas itin vertinamas MWC klientų. Gamybos ir statybos darbai vykdomi ištisus metus.

MWC – medinių karkasinių-skydinių poilsinių namų gamintojas.

Įgyvendinti Projektai

Keletas UAB Massive wood construction įgyvendintų projektų pavyzdžių.

Sorry, no posts matched your criteria.