UAB „HTCC“

Kas mes esame?

Bendrovė ,,House tech construction company“ (HTCC) yra medinių skydinių ir modulinių konstrukcijų gamintoja. Didžiausią gamybos dalį sudaro gyvenamieji namai, tačiau taip pat gaminami ir montuojami visuomeninės paskirties pastatai, garso izoliavimo tvoros.

Įmonė valdo 5 tūkstančių kvadratinių metrų ploto skydinių konstrukcijų gamybos cechą, veikiantį Lietuvos pajūryje, Mickų kaime (Klaipėdos rajonas). Visa Lietuvoje pagaminta produkcija eksportuojama į Švediją ir Norvegiją. Skandinavijos rinkoje įmonė veikia nuo 2004 metų.

Bendrovė HTCC pripažinta atitinkanti aplinkos apsaugos vadybos sistemos standartą ISO 14001:2004, taip pat kokybės vadybos sistemos standartą ISO 9001:2008.

Stiprybės

Bendrovė HTCC didžiuojasi ilgalaike patirtimi gilias medinės statybos tradicijas turinčioje Skandinavijos rinkoje. Sėkmingai įgyvendindama projektus, HTCC išlaiko augančias pozicijas šioje rinkoje. Įmonė atitinka tarptautinius vadybos standartus, taip pat įmonėje veikia griežta vidinė kokybės kontrolė. Nors gamybos apimtys nuolat auga, kiekvienam projektui skiriamas individualus dėmesys. HTCC kaip subrangovė yra dalyvavusi didelės apimties statybos projektuose Skandinavijoje, todėl yra sukaupusi didelę bendradarbiavimo patirtį.

Gamyba

HTCC gamina medines skydines ir modulines konstrukcijas. Iš šių konstrukcijų montuojami gyvenamieji namai, visuomeninės paskirties pastatai, garso izoliavimo tvoros. Taip pat įmonė stato pastatus iš sluoksniuotos medienos plokščių.

HTCC yra viena legendinei grupei ABBA skirto muziejaus Stokholmo centre statytojų.

Įgyvendinti Projektai

Keletas UAB HTCC įgyvendintų projektų pavyzdžių.