2017 metų balandžio 28 dieną Lietuvos medinių surenkamųjų namų klasteris kartu su įmone UAB CCPM Service organizavo seminarą didžiausios baltijos šalių statybos parodos RESTA2017 dalyviams.

Seminaro metu buvo pristatomas Kritinės Grandinės Projektų Valdymas (angl. Critical Chain Project Management) – kaip įrankis veiklos efektyvinimui didinti. Įmonė UAB CCPM Service pasidalino patirtimi kaip išnaudojant kritinės grandinės projektų valdymo techniką galima sėkmingai ir laiku įgyvendinti stambius statybos projektus.

Antroje seminaro dalyje buvo kalba apie medinę statybą Lietuvoje, buvo pasidalinti užsienių šalių gerąją praktika, bei vyko diskusija – ko trūksta, kad medinė statyba taptų populiaresnė. Diskusijos metu buvo išsakytos įvairios nuomonės, tačiau išryškėjo du pagrindiniai aspektai, kurie padėtų populiarinti medinę statybą – tai statybos reglamento atnaujinimas ir didesnis sėkmės pavyzdžių viešinimas. PrefabLT klasterio veiklos strategija taip pat prisideda prie šių veiklų įgyvendinimo, tad tikimės, jog netolimoje ateityje pavyks pasiekti proveržį medinėje statyboje Lietuvoje ir vis daugiau komercinių ir individualių pastatų bus statoma naudojant medinių skydinių, modulinių namų technologijas.