UAB „Knauf“

Kas mes esame?

„Knauf“ istorija Baltijos šalyse prasidėjo 1994 m., Latvijoje įkūrus gamyklą ir įsteigus pirmąją atstovybę. Po sėkmingo starto per kelerius metus „Knauf“ įmonės buvo įkurtos Estijoje ir Lietuvoje. UAB „Knauf“ – įmonių grupės, kuri yra viena didžiausių pasaulyje statybinių medžiagų ir sistemų gamintoja, dalis. Grupė šiuo metu jungia daugiau nei 150 prekybos bei gamybos įmonių tinklą ir turi 70 atstovybių penkiuose žemynuose.

Stiprybės

Nuo pat įsikūrimo Lietuvoje „Knauf“ tapo rinkos lydere ir profesionalų bei savo jėgomis namus remontuojančių žmonių yra vertinama dėl nepriekaištingos, ilgaamžės kokybės statybinių sistemų ir medžiagų. „Knauf“ nuolat skiria didžiulį dėmesį glaudiems santykiams su klientais ir partneriais kurti ir palaikyti, naujoms technologijoms diegti, asortimento plėtrai, dalijimuisi per daugelį metų visos grupės sukaupta patirtimi.atliktiems darbams.

Išskirtinumas

Profesionalams įmonė nuolat ruošia techninę informaciją, medžiagų aprašus, deklaracijas, sertifikatus ir saugos lapus. Taip pat konsultuoja apie sistemų ir medžiagų naudojimą, rengia specializuotus seminarus ir praktinius mokymus statybų sektoriaus atstovams, bendradarbiauja su specialistus rengiančių mokyklų atstovais ir prisideda keliant bendrą sektoriaus lygį.

Kokybiškos statybinės sistemos ir
medžiagos.