LHM Gyvenamieji Namai

Gyvenamieji namai

LHM GYVENAMIEJI NAMAI statomi ant medinio karkaso, gali būti naudojama įvairiausia apdaila. LHM gali pasiūlyti standartinius sprendimus arba pastatyti namą pagal jūsų pageidavimus. Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, moderniausius sprendimus. Darbą atlieka kvalifikuoti specialistai.

Daugiau informacijos

NAMO DALYS PAGAMINTOS GAMYKLOJE + -

Medieną namų statybai mums tiekia UAB Medenis, kuris priklauso LHM įmonių grupei. Šią įmonę įkūrėme siekdami užtikrinti aukščiausią medienos kokybę. Statybinę medieną tiekiame iš Švedijos. Medienos atsparumo klasė C24 – tinkama net didelėms perkrovoms. Apšiltinimas, taip pat drėgmės ir vėjo izoliacija sumontuojama viduje, kad apsaugotų konstrukcijas nuo aplinkos poveikio, kai namas surenkamas. Kad būtų užtikrintas namo stabilumas ir ilgaamžiškumas, statybinė mediena yra specialiai išdžiovinta iki ne daugiau nei 18 proc. drėgmės, kas įrašyta mūsų sutartyje.

NAMO PROJEKTAVIMAS + -

Pagal kliento pateiktą preliminarų namo projektą, kur jis surašo visus savo poreikius, paruošiamas namo projektas. Visos namo interjero ir eksterjero detalės smulkiai aprašomos „kliento lape“: kiekvieno kambario grindys, sienos, langų ir durų spalva ir kt. Namo projektas ruošiamas su 3D namų projektavimo įranga.

NAMO SURINKIMAS + -

Namas pagaminamas ir surenkamas įmonės patalpose. Tada visos jo dalys sužymimos pagal specialų planą, namas išmontuojamas ir nuvežamas į statybos vietą. Vietoje surenkamas per 1-4 dienas. Namus surenka specialiai apmokytų profesionalų brigada – taip užtikriname, kad namas bus surinktas tinkamai. Vidaus įrengimas užtrunka iki 40 darbo dienų, priklausomai nuo projekto. 100 m2 namą pastatome per 3 savaites.

Sudomino šis projektas? Norite bendradarbiauti?