MB „SVM Baltic“

Kas mes esame?

SVM Baltic – patikimi partneriai, planuojant ir vykdant šiuolaikinius ir kokybiškus projektavimo ir statybos darbus.

Mūsų veikla orientuota į karkasinių-skydinių, CLT (X-Lam) struktūros ir modulinių namų projektavimą, gamybą, statybą bei pilną projektų valdymą.

Efektyviai ir kokybiškai atlikti darbus padeda daugiametė vadovų ir kitų komados narių patirtis šioje rinkoje dirbant Lietuvoje ir užsienyje.

Mūsų pastatytais namais klientai džiaugiasi ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Didžiają dalį namų realizuojame eksporto rinkose: Skandinavija, Šveicarija, Prancūzija, Italija, Didžioji Britanija, Islandija ir kt.

Stiprybės

Jauna, energinga ir pozityviai mąstanti komanda – tai padeda greitai įsisavinti ir perprasti naujas technologijas ir sprendimus. Mūsų komanda sugeba kurti ir įgyvendinti nestandartinius ir sudėtingus techninius ir architektūrinius sprendimus. Principingas kokybės standartų ir reikalvimų laikymasis. Lankstumas – visada stengiamės išsiaiškinti ir suprasti kliento poreikius, kad galėtume prie jų prisiderinti ir kuo geriau juos įvykdyti. Laimingas klientas – tai pagrindinis kriterijus, kuris mums leidžia tobulėti ir augti.

Gamyba

Visas proceso vykdymas sutelktas vienose rankose: planavimas, projektavimas, gamyba, statyba, valdymas. Visos proceso grandys sertifikuotos ISO 9001 kokybės valdymo sistema. Naudojame šiuolaikines technologijas ir medžiagas, todėl galime projektuoti ir gaminti ne tik individualius gyvenamuosius namus, bet ir daugiaaukščius, komercinės bei kitokios paskirties karkasinius – skydinius pastatus. Projektavimas yra vienas iš svarbiausių skydinio namo statybos etapų, todėl mes naudojame naujausias projektavimo programas, o komandos nariai yra įgiję patirties dirbant vienoje iš didžiausių Europos skydinių namų gamybos ir projektavimo įmonėje.

Nuoširdžiai tikime medinių namų pranašumais ir savo šūkiu:
Atverk akis- medinis namas tikrai geriau…

Įgyvendinti Projektai

Keletas MB SVM Baltic įgyvendintų projektų pavyzdžių.