UAB „Liskandas“

Kas mes esame?

Liskandas – tai Norvegijos ir Lietuvos kapitalo įmonė, gaminanti namus pagal ilgaamžę Skandinaviško standarto technologiją. Šio standarto skydinius namus įmonės įkūrimo pradžioje statėme Norvegijoje bei Švedijoje. Šiandien vystome projektus visoje Europoje. Gaminame lauko bei vidaus sienų, perdangų ir stogo karkasinius skydus su užbaigta išorine apdaila bei daline vidaus apdaila.

Įmonė atsižvelgia į klientų unikalumo, kokybės ir saugumo poreikius. Mes gaminame namus pagal užsakovo projektą, o jų neturint galime paruošti brėžinius pagal kliento turimus eskizus ir dizainą bei sukurti individualias pastato apdailos detales. Mūsų užsakovas yra kūrybinio proceso dalis.

Išskirtinumas

Turime ilgametę patirtį medinių namų gamyboje. Suteikiame visas įmanomas galimybes individualaus projekto ir kliento poreikių įgyvendinimui. Lanksčiai bendradarbiaujame su klientu - nuo smulkiausios techninės detalės iki klientui naudingų kokybės, statybos, finansinių ir transportavimo sprendimų.

Gamyba

Gaminame ir statome įvarius individualius, karkasinius gyvenamuosius, poilsinius namus ir jų priestatus bei mažaaukščius visuomeninės paskirties statinius. Pastato sienų, perdangų ir stogo skydai sukalami gamykloje ir transportuojami į statybos aikštelę.

Mus įkvepia Jūsų idėjos – kuriame namus iš
Jūsų svajonių, mūsų kruopštumo ir skandinaviškų paslapčių.

Mūsų namų tipai

Per ilgą laikotarpį statant namus atsižvelgiant į klientų poreikius išryškėjo keturi mūsų namų tipai. Tačiau šis suskirstymas yra tik sąlyginis, padedantis išsiaiškinti užsakovo poreikius bendravimo pradžioje.

01

Garden line

Garden line skirtas kiemo, sodo ar kempingų nameliams.

02

Holiday line

Holiday line skirtas vasaros rezidencijoms ir sodo nameliams. Šilto klimato šalyse tai gali atstoti ir gyvenamąjį namą.

03

Living line

Living line skirtas gyvenamajam namui, kuriame bus šilta gyventi ir šaltą žiemą Lietuvoje bei Skandinavijoje.

04

Passive line

Energiją tausojantiems užsakovams esame paruošę sienos bei stogo konstrukcijos tipą, skirtą pasyviam namui.

Įgyvendinti Projektai

Keletas UAB Liskandas įgyvendintų projektų pavyzdžių.