UAB Nemira

Kas mes esame?

UAB „Nemira“ modulinių namų gamykla buvo įkurta 2017 m. pradžioje, su vizija kurti ir gaminti pažangius, energetiskai efektyvius, patogius ir greit surenkamus modulinius namus. Įmone turi projektavimo, gamybos ir montavimo padalinius.

Mūsų gaminami ir montuojami namai gali būti naudojami pastoviam gyvenimui, kaip poilsio rezidencija arba komerciniam tikslams.

Tikslas suteikti savo klientams galimybę sukurti būstą tiksliai pagal jų pageidavimus. Kuo trumpiau užtrukti kliento valdoje. Didelė profesionalų komanda įgyvendina sudėtingiausius architektūrinius sprendimus.

Stiprybės

Didelė projektuotojų komanda. Greitas gamybos terminas. Gamyba pagal šalies užsakovės standartus. Griežta, dokumentali gamybos kontrolė.

Gamyba

Mediniai moduliniai namai. Gaminami namų dydžiai:15 m2, 25 m2, 35 m2, 50 m2, >50 m2. Gamyba trunka nuo 4 iki 8 savaičių, namai yra transportuojami į Skandinavijos šalis. Klientas gauna visiškai paruoštą naudoti namą. Visa gamyba yra racionalizuota ir standartizuota. Kiekvienas procesas turi griežtą kokybės kontrolę, pagal šalies užsakovės standartus. Visa tai lemia didelį gamybos pajėgumą, ir aukštą gamybos kokybę.

Trumpas statybos procesas statybos aikštelėj.

Didelis gamybos pajėgumas.

Didelis standartinių gaminių ir apdailos sprendimų pasirinkimas.

Įgyvendinti Projektai

Keletas UAB Nemira įgyvendintų projektų pavyzdžių.