UAB „Timber Design LT“

Kas mes esame?

Timber Design LT yra statinių projektavimo kompanija, atliekanti architektūros ir konstrukcijų techninius, darbo ir gamybos projektus. Specializuojamės medinių gyvenamosios ir viešosios paskirties pastatų projektavime, daugiaaukštės ir sudėtingų statinių medinės statybos srityje.

Esame medinės statybos konstrukcijų specialistai. Mūsų klientai – didžiausi medinio karkaso modulių gamintojai Baltijos šalyse. Dirbame su projektais, skirtais CLT (kryžmai klijuoto medžio) moduline konstrukcija paremtų viešbučių vystytojui, kuris šioje kategorijoje yra didžiausias pasaulyje.

Daugiausiai projektuojame daugiaaukščius gyvenamuosius namus, taip pat parduotuves, arenas, industrinius, ofisų ir kitus komercinius pastatus. Dažniausiai dirbame su medžio karkaso modulinių, CLT (kryžmai klijuoto medžio), klijuoto medžio sijų ar mišriomis konstrukcijomis. 100 proc. projektų esame atlikę statikos skaičiavimus, apie 70 proc. – parengę pilną darbo brėžinių paketą.

Stiprybės

Mūsų komanda yra realizavusi daugiau nei 120.000 m2 ploto projektų. Dauguma jų – Norvegijoje, Švedijoje, tačiau aktyviai veikiame ir Danijoje, Suomijoje, Belgijoje, kitose Europos šalyse bei Šiaurės Amerikoje.

Pagrindinė veikla

Konsultacijos dėl struktūrinių sprendimų; statikos skaičiavimai; 3D modeliavimas; darbo brėžiniai; surinkimo brėžiniai; architektūra; surinkimo priežiūra; trečios šalies kontrolė ir konsultacijos.

Medinės statybos konstrukcijų specialistai!

Įgyvendinti Projektai

Keletas UAB Timber Design LT įgyvendintų projektų pavyzdžių.