LHM

Kas mes esame?

LHM stato namus nuo pamatų iki rakto: paruošime projektą, aptarsime kiekvieną detalę ir pilnai įrengsime namą iki sutartyje numatytos datos.  Namų gamybai naudojama mediena yra specialiai išdžiovinta, todėl nebetrūkinės ir „nevaikščios“. Kokybiška mediena užtikrina namo ilgaamžiškumą. Namus surinkinėja specialiai apmokytų darbuotojų brigados. Jūsų namas bus pastatytas per 1-4 dienas. 

LHM projektuoja gamina ir stato:

  • Rąstinius & stavlaft namus – tai rąstinio ir karkasinio namo derinys, labai populiarus Norvegijoje. Pirmasis aukštas statomas karkasinis, antrasiskaip tradicinis rąstinis namas. Šio namo pranašumai: geresnė šiluminė izoliacija, platesnės interjero ir eksterjero dizaino galimybės.
  • LHM GYVENAMIEJI NAMAI statomi ant medinio karkaso, gali būti naudojama įvairiausia apdaila. LHM gali pasiūlyti standartinius sprendimus arba pastatyti namą pagal jūsų pageidavimus. Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, moderniausius sprendimus. Darbą atlieka kvalifikuoti specialistai.

LHM projektuoja, gamina ir įrengia:

Tik aukščiausios kokybės medžio masyvo baldus, kurie turi išliekamąją vertę.  

  • Daugelį baldų gaminame iš lėtai augančios skandinaviškos pušies, kuri yra kietesnė ir patvaresnė. Taip pat gaminame baldus iš ažuolo, uosio ir kt. medžio masyvo. 
  • Baldų detalės išpjaunamos kompiuterizuota CNC pjovimo įranga, kas užtikrina aukščiausią įmanomą kokybę, pagreitina gamybos procesą ir supaprastina baldų surinkimą. 
  • Jums nereikės niekuo rūpintis: baldus pagaminsime, atvešime ir sumontuosime vietoje. Pagal jūsų pageidavimą, sumontuosime ir buitinę techniką 

Medinius klasikinius,spiralinius ar modernius laiptus.

  • Visos medinės laiptų detalės gaminamos CNC robotizuotais laiptų gamybos įrengimais, kas užtikrina absoliutų detalių tikslumą, greitą pagaminimą ir paprastą montavimą. 
  • Laiptai bus pristatyti tiksliai numatytu laiku, kuris nurodomas sutartyje.     
  • LHM laiptai atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus. Laiptai gaminami ir montuojami patyrusių specialistų. Mediniams laiptams ir konstrukcijoms suteikiame 5 metų garantiją. 

Aukščiausia kokybė kiekvienoje detalėje!

Įgyvendinti Projektai

Keletas LHM įgyvendintų projektų pavyzdžių.